Kim jestem?

Nazywam się Jolanta Starnawska

 Od 1998 roku zawodowo zajmuje mnie branża rynku nieruchomości. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczynałam od stanowiska asystentki pośrednika. Połknęłam bakcyla i nieruchomości aż do dzisiaj zawładnęły całym moim życiem zawodowym. Obecnie jestem przede wszystkim przedsiębiorcą, trenerem mentalnym (absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączka) i pośrednikiem.

Miałam szczęście trafić na swojej drodze zawodowej na wyjątkowych fachowców od których uczyłam się warsztatu merytorycznego jak i również wiedzy praktycznej. Zdałam egzamin państwowy zdobywając licencję nr 4855 – to był przełomowy moment w moim postrzeganiu zawodu pośrednika i sposobie pracy . Pracując dla mniejszych organizacji a następnie dla tzw. sieciówek miałam okazję dotknąć materii zawodu niemalże z każdej perspektywy.  Ta perspektywa dzisiaj jest moim największym potencjałem, który rozwijam wraz z moją wspólniczką w naszej firmie Starnawska&Boleńska Nieruchomości od 2011 roku

Dzięki moim ciągłym edukacyjnym spotkaniom z pośrednikami i innymi specjalistami , mogę powiedzieć o tym jak ja pracuję a tym samym otrzymać w zamian ogrom wiedzy, która jest absolutną wartością dodaną.

Jako trenerka realizuje projekty za równo indywidualne jak i grupowe   – warsztaty rozwojowe , szkolenia branżowe, sesje treningu mentalnego, prelekcje . Jestem organizatorką „Śniadań z trójmiejskimi pośrednikami” oraz współautorką Akademii Kupującego #recamp.

W każdej dziedzinie skupiam swoją uwagę na potencjał i kompetencje człowieka.

 „ Ludzie wcale  nie są problemem, jaki czeka na rozwiązanie, lecz potencjałem czekającym na rozwój.” F. Loloux.

Shopping Cart