„Świetna pozycja zarówno dla osób początkujących w branży pośrednictwa nieruchomości, jak i dla tych, którzy rozważają rozpoczęcie działań jako pośrednik. Przystępnie opowiada

o tym czego możesz się spodziewać jako agent nieruchomości, jak sią na to przygotować, jakich sojuszników odszukać na tej drodze i jakie nastawienie będzie pomocne. Jeśli czujesz, że nie spełniasz się w tym zawodzie – prawdopodobnie w tej książce znajdziesz wskazówki co poprawić, by osiągnąć sukces.”

Katarzyna Czerwiak, Prezes Zarządu GRUPA.PRO Kraków, Pośrednik roku 2020 Lider Nieruchomości OTODOM

„Jola jako jedna z pierwszych absolwentek naszej Akademii Trenerów Mentalnych wdrożyła i realizuje z sukcesami trening mentalny w obszarze nieruchomości. Jest trenerem, który wykorzystuje narzędzia psychologiczne w oparciu o swoje doświadczenie życiowe i zawodowe. Jest trenerem świadomym i autentycznym. Serdecznie polecam współpracę z Jolą Starnawską!”

Jakub B. Bączek

„Nareszcie możemy sięgnąć po pozycję jakiej brakowało na rynku!

Tę książkę powinien przeczytać każdy kto poważnie myśli o swojej karierze a nie szybkich pieniądzach – te przyjdą z czasem. Jola nie owija w bawełnę i ukazuje wszystkie udręki z jakimi się spotykamy wykonując naszą pracę a co więcej pokazała nam drogę wraz z piorunująco precyzyjnymi wskazówkami które są jak drogowskazy do osiągnięcia satysfakcji z zawodu, równowagi emocjonalnej a przy tym pełnego portfela.”

Szymon Mokrzycki, Mokrzycki Nieruchomości Opole

” „Mentalna strona agenta nieruchomości” to pozycja obowiązkowa dla osób startujących w biznesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Doskonale wyjaśnia jakie nastawienie jest niezbędne aby budować długofalowo swoją pozycję agenta nieruchomości jako doradcy. Pozycję eksperta polecanego przez swoich klientów”

Tomasz Nowak, Nowak Estate Kraków

„Mentalna strona agenta” to książka o tym jak pracować inaczej i czerpać

satysfakcję z tej niełatwej profesji przez wiele lat. Pozycja  dobra dla poczatkujących agentów, jednak pośrednik z dłuższym stażem znajdzie w niej  prawdziwą skarbnice wiedzy jak się rozwijać, a  nabyte

doświadczenie  przekuć w efektywną pracę.   Serdecznie polecam.

Sylwia Wróblewska Dom Hunter Nieruchomości Gdańsk, wspólnik, Pośrednik Nieruchomości

Przystępny sposób przekazu, wprost idealny dla początkującego agenta nieruchomości. Z tej książki dowiesz się: jakich błędów unikać i na co zwrócić uwagę  przyjmując zarówno swoją pierwszą nieruchomość do sprzedaży, jak i realizując transakcje, a także co zrobić żeby klient czuł się z Tobą pewnie i bezpiecznie.

Karolina Kaczmarek Stalko Nieruchomości, Pośrednik Nieruchomości , właścicie

Jesteś na etapie podejmowania decyzji czy zostać Pośrednikiem w obrocie nieruchomościami? Chcesz coś zmienić w swojej pracy, by osiągać lepsze wyniki, nie koniecznie tylko finansowe? Ta książka jest dla Ciebie. Jola — praktyk, trener mentalny za pomocą tej książki wprowadza Cię w inny świat nieruchomości.

Marek Kloc, Nowoczesny Pośrednik Nieruchomości Lublin

„To nie „książka”… to kompendium będące klarownym poradnikiem. I choć jest doskonałą lekturą o zawodzie pośrednika dla początkujących agentów, to uważam, że każdy doświadczony powinien usiąść z  tą pozycją przy wieczornej herbacie. Nie ukrywam, że czytając początek miałam déjà vu … zapewne to przypadek, że podobnie jak Jola zaczęłam swoją karierę w nieruchomościach ” przypadkiem”, ale przypadkiem już nie jest współpraca z klientem w „doradczym” modelu sprzedaży. 

Treść przejrzysta, napisana jako zbiór wieloletnich doświadczeń, poparta wieloma przykładami i co najważniejsze sensownymi wnioskami. Ta pozycja powinna znaleźć się na półce z materiałami szkoleniowymi na półce w każdym biurze nieruchomości.”

Agnieszka Szałęga-Gazda Idea Invest Wrocław

,,Pierwsze co nasuwa się po przeczytaniu pierwszych zdań, to to że, od początku ma się ochotę cytować autorkę, a od kolejnych, chcesz również firmować swoim logo, to co pisze Jola. Dlaczego ? Po to, aby rekomendować każdą wskazówkę. Podpisujesz się pod przekazem każdą cząstką siebie. Czytasz i chcesz więcej. Treść jaką masz przed sobą niewątpliwie powinien przeczytać każdy kto myśli o pracy w branży nieruchomości. Pozycja również przydatna dla osób już pracujących jako agent nieruchomości jak i dla klientów, by lepiej rozumieli naszą usługę i pracę.”

Ilona Mastalerz Dyrektor zarządzający Pro-Per-Ty Kraków

„Bardzo cenny drogowskaz dla rozpoczynających karierę Agentów a dla praktykujących kilka mocnych ale jakże oczywistych rad, które kierują po sukces. Łatwość nazywania rzeczy po imieniu to wielki dar Joli. Cieszę się, że mogę się inspirować”.

Monika Pawłowska Home&House Gdynia właściciel, Pośrednik Nieruchomości

„Mentalna strona agenta nieruchomości” to w mojej opinii obowiązkowa pozycja dla każdego początkującego agenta nieruchomości. Ba! Nawet dla osoby, która poszukuje swojego życiowego kierunku i spogląda w stronę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ponieważ jasno pokazuje w bardzo zrozumiałym przekazie, że praca w zawodzie agenta nie jest wcale taka prosta i przyjemna, jak mogłoby się wydawać. A droga do pewności siebie popartej doświadczeniem i wiedzą w tym zawodzie jest długa i wyboista. Książkę czytałam z dużym zaciekawieniem i spokojem mając w pamięci głos autorki znany z wielu szkoleń, trochę tak jakby Ona siedziała obok i opowiadała mi swoją historię. Dlatego sprawiła mi dużą przyjemność. Lektura ta świetnie pokazuje i uświadamia, że aby być dobrym i realizować się w tej branży należy zerknąć w głąb siebie, mieć determinację, ale przede wszystkim pokorę. Dla mnie jako kilkuletniego agenta była przywołaniem wielu istotnych rzeczy, których wcześniej zdążyłam już doświadczyć, ale mimo to pozwoliła spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Natomiast jako właściciel biura nieruchomości już wiem, że będę wręczała „Mentalną stronę agenta nieruchomości” swoim obecnym i nowym agentom, ponieważ książka bogata jest w cenne wskazówki, zarówno dla początkującego, jak i bardziej doświadczonego pośrednika.”

Agnieszka Głowacka , Advestor Premium House Poznań, Lider Nieruchomości OTODOM 2019 i 2020

Książka Mentalna Strona Agenta Nieruchomości to publikacja godna polecenia osobą, które zaczynają swoją przygodę w branży nieruchomości jak i tym z doświadczeniem na rynku. Idealna pozycja dopełaniająca teoretyczną wiedzę nabytą podczas kursu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami. Przede wszytkim oparata jest na praktyce, doświadczeniu, które pozwala nam wskazać drogę do świadomej i jakościowej pracy agenta nieruchomości na najwyższym poziomie. Zaletą tej książki jest czytelny przekaz wzbogcaony podsumowaniem jakim są wskazówki, dzięki którym każdy agent nawet ten pracujący już kilka lat w zawodzie może na nowo spojrzeć na swój warsztat pracy. Najlepszą dla mnie rekomendacją tej książki jest sama Autorka, która swoim działaniem, doświadczeniem i profesjonalizmem potwierdza jak ważna jest świadoma i mentalna strona agenta czego dowodem są opinie klientów oraz utrzymywany – lider na lokalnym rynku nieruchomości.

Katarzyna Kawka Pośrednik nieruchomości Starnawska&Boleńska Nieruchomości Gdynia

Zabierając się za czytanie tej książki czułam wielką ekscytację. U Joli przechodziłam niejedno szkolenie – zdecydowanie jest to mój mentor oraz wzór do naśladowania, jeśli chodzi o naszą branżę. Książka sama w sobie wypełnia ogromną lukę, wśród publikacji związanej z nieruchomościami. Nikt do tej pory nie opisał z czym my, agenci, faktycznie mierzymy się na co dzień. Zwraca uwagę na konkretne sytuacje, dając tym samym rady i wskazówki – jak to Jola :). Uważam, że ta pozycja powinna być obowiązkowa dla każdego, kto zaczyna pracę w pośrednictwie i dla tych, którzy mają już doświadczenie. Otwiera oczy na wiele kwestii, o jakich nie ma pojęcia osoba rozpoczynająca swoją drogę w tej branży. ….

Jolu – dziękuję Ci za ta pozycję i mam nadzieję, że to dopiero początek.

Ewelina Pindur właściciel, Pośrednik Nieruchomości Miastorama Nieruchomości Śląsk, Trójmiasto

Cieszę się, że napisałaś o tym co  znasz , dobrze rozumiesz i w co wierzysz.

Dzięki temu Twój przekaz brzmi szczerze i przekonywająco.

Pod wieloma obserwacjami i  wnioskami  podpisałbym się  bez wątpliwości.

Przytaczanie kazusów z życia  – trafne i dobrze wpływa na odbiór.

Czyta się  szybko, w głowie zostaje dużo. Redakcja ok, polszczyzna, jak na moje amatorskie ucho, bez zastrzeżeń, narracja potoczysta.

Pulitzera za to nie dostaniesz, niestety, ale na Twoim wieczorze autorskim będę klaskał z przekonaniem.

Brakowało takiej pozycji i dobrze, że wypełniasz tę lukę.

Gratuluję tego co za Tobą i trzymam kciuki za dalsze plany autorsko – wydawnicze.

Grzegorz Dobrowolski Pośrednik Nieruchomości numer licencji 10, współtwórca Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Shopping Cart